Yogesh SHARDA

Yogesh SHARDA

Yogesh SHARDA

Eğitmen Yogesh Sharda

Afrika’da doğmuş,Hint asıllı ve Londra ve Oxford’da yetişmiş olan Yogesh Sharda, 20 yılı aşkın bir süredir Kişisel Gelişim Eğitmenliği yapmakta ve atölye çalışmaları düzenlemektedir. Avrupa, İngiltere, Orta Doğu, Uzak Doğu, Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri, Orta ve Güney Amerika ve Hindistan’da, iş dünyası, hastaneler, gençlik organizasyonları ve yerel gruplar için, yüzlerce seminer, atölye çalışmaları ve eğitimler vermiştir. Oxford Liderlik Akademisi Kişisel Gelişim Liderliği kursunun lisanslı eğitimcisidir ve aynı zamanda takdir eden soruşturma(appreciative inquiry) alanında da eğitim almıştır.
Son 15 yıldır, sık sık Türkiye’de seminerler yapmaktadır.

 


Yüksek Bir Bilinç Yaratmak - 7 Kasım 2021 Pazar Saat: 18:00 Papatya Salonu

Kendimizi içinde yaşadığımız bedenin, rollerin ve kimliklerin sınırlarının ötesine taşıyarak, yarattığımız labirentten aydınlığa çıkmanın ve yeni bir dünyaya uyanmanın yolu yüksek bir bilinç düzeyine sahip olmaktan geçer.

Kendimizi, diğer insanları ve yaşam oyununun tüm sahnelerini bütün olarak kabul edebilmek, sakin, dengede, tamlık ve bütünlük deneyimi içerisinde hoşnut olabilmek için bilinç düzeyimizi yükseltmek niçin önemlidir ve Yüksek bir Bilinç Yaratmanın etkin yol ve yöntemleri nelerdir?