Yelda ÇETİNER

Yelda ÇETİNER

Yelda ÇETİNER

Holistik Nefes Master Eğitmeni

Spor eğitimini 1988’de tamamlayan Çetiner, uzun yıllar spor merkezleri ve kültür sanat merkezlerinde grup ve bireysel aerobik dersleri vererek mesleki hayatını sürdürdü. Kariyerinde sayısız uluslararası sertifika programlarına katıldı. Uluslararası Pilates sertifika programını bitirip Pilates eğitimlerine devam etti. Kişisel gelişimle 2002 yılında Reiki eğitimi alarak tanıştı. Çeşitli enerji çalışmaları ile ilgilendikten sonra 2006 yılında nefes teknikleriyle tanıştı. 2009 yılında Quantum Breath Coach programını ardından Nlp, yaşam ve öğrenci koçluğu eğitimlerini bitirdi. Nefes eğitimlerine atölye programları, bireysel holistik nefes terapisi seanslarıyla ve kurumsal eğitimlerle devam etmektedir.
 

1) Yeni Ayda Kalbine Uyan - 5 Kasım 2021 Cuma Saat: 22:00 Papatya Salonu
2) Gerçeğe Uyanmak İçin Nefes Al
6 Kasım 2021 Cumartesi Saat: 22:00 Papatya Salonu

Bu festivalde 2 çalışmamla sizlerle olacağım. İlki 5 kasımda akrep yeni ayında '' Yeni Ayda Kalbine Uyan'' çalışmasında  ve 6 kasımda ''Gerçeğe Uyanmak İçin Nefes Al'' Çalışmasında birlik bilincine ve uyanışa katkıda bulunacağız.

Artık eskinin ağırlıklarından yeninin hafifliğine ve muhteşem yükselişimize doğru yolculuğumuzda bir olalım birlik olalım. Görünmez bağlarla bağlı olduğumuzu hatırlayalım...
'Kendi gercekligine uyanmak' kendi düşüncelerinizin,eylemlerinizin,sözlerinizin gerçek benliğinizi yansıtıp yansıtmadığını,dikkat ve farkındalık yoluyla ayırt etme pratiği ile başlar.Özgün ve doğal nefesinizle kendi gerçekliğinize uyanabilirsiniz.Evrenle iç barışa ve akışta kalmaya giden yolda nefesiniz pusulanizdir. Artık başkalarından önce kendini memnun etme zamanı geldi.Kendi gerçeğinden kopmuş olmanın fiziksel ve duygusal anlamda dengesiz,uyumsuz hisleriyle, suni,yorucu,onay alma ihtiyacında olduğunuz ve size hizmet etmeyen ne varsa bu çalışmayla serbest bırakın ve tükenmişlik, sürüklenme hissi yerine gerçekten kim olduğunuzun farkına varıp, gerçek benliğinizle gurur duyun!

Bu harika buluşmada sizlerin de bize yol arkadaşlığı yapacağınızdan eminiz... En içten sevgilerimle ...