Oya EMİR

Oya EMİR

Oya EMİR

Diş Hekimi Araştırmacı Yazar

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde aldığım  eğitim beni bedenimizin nasıl eşsiz, derin ve mükemmel bir yapıya sahip olduğu gerçeği ile karşılaştırdı.

İlerleyen yıllarda insanları iyileştirebilmek için, aldığım  bilimsel eğitimle edindiğim bilgilerin ışığında insanın fiziksel yapısıyla birlikte ruhsal yanını da araştırmanın  gerekli olduğunu anlayarak  1992 yılında İzmir Ruhsal Araştırmalar Derneğine üye oldum ve orada bütünsel şifa, hipnoz, yaşamın amacı gibi birçok konuda konferanslar vermeye başladım.

Halen muayenehanemde  diş hekimliği görevine devam etmekte olup ayrıca İzmir Ruhsal Araştırmalar Derneğinin başkanlığını yürütmekte ve de

konferanslar, eğitimler, seminerler vermeye devam etmekteyim.

“Şamanik Yolculuk” ,  “Beden ve Ötesi” şifa teknikleri eğitimlerini vermekte ve, “Gölge Yanlarımızla Bütünleşme” atölye çalışmalarını gerçekleştirmekteyim.
 


Atalarımızdan Gelen Uyanış -  5 Kasım 2021 cuma Saat: 18:00 Papatya Salonu

Atalarımız bizim geçmişimiz ve birçok deneyimle donanmış büyüklerimiz. Onlar olumluyu da olumsuzu da yaşadılar. Şimdiki nesil olarak bize düşen etkilendiğimiz olumsuzlukları dönüştürerek, olumluların desteğiyle  UYANIŞ’ı gerçekleştirmek.  Böylece gelecek nesillere güzel miraslar bırakmak. Sizler de bu etkinlikte bizimle yeni keşifler yapmaya hazır mısınız?