NEVA Gelişim ve Organizasyon

NEVA Gelişim ve Organizasyon

NEVA Gelişim ve Organizasyon

Öncelikle burada olduğunuz, bizi takip ettiğiniz için her birinize yürekten teşekkür ediyoruz.

Şimdi uyanma zamanı… Uyanıyor, tüm hücrelerimizle farkına varıyoruz.. Önce kendimizin… Biz kimiz? Neredeyiz? İçinde bulunduğumuz bu özel zamanın ne kadar farkındayız? Odaklandığımız küçük dünyalarımızdan şimdi uyanıp sonsuzluğa bakıyoruz. Sonsuzluğun içinde sonsuz bir yerimiz var.. Uyanış bize, hayata ve evrene bambaşka bir bilişle yepyeni bir bakış getirecek.

Bu festivale ‘’UYANIŞ’’ ismini bunun için verdik. Varoluşumuzun tüm alanlarıyla uyanışa niyet ediyoruz. Hepinize yürekten iyilik, kalbinize dokunacak harika deneyimler ve ruhunuzun amacını keşfetmenizi diliyoruz.


 

NEVA Sanat ve Gelişim Merkezi, 2006 yılında Necla Ayber tarafından Ankara’da kuruldu.

Beden, Zihin, Ruh Sağlığı alanında herhangi bir gruptan, inançtan, görüşten bağımsız olarak birliğe, bütünlüğe, sevgiye hizmet etmek amacıyla çalışmalarını sürdürdü. Yurtiçinden ve yurt dışından her biri alanında uzman eğitimcileri Ankaralılarla buluşturdu. Pek çok ulusal ve uluslarası organizasyonlar gerçekleştirdi.

NEVA, Aşk’la, Sevgiyle yaptığı bu çalışmaları çok daha büyük bir alana taşımak, daha çok kitlelerle buluşturmak amacıyla; UYANIŞ Beden, Zihin, Ruh Sağlığı festivallerini düzenlemektedir.
 

1. UYANIŞ Festivali 5-14 Şubat 2011- Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde,

2. UYANIŞ Festivali 20-30 Aralık 2014 - ATO Congresium’da

3. UYANIŞ Festivali 23-27 Aralık 2015 - ATO Congresium’da

4. UYANIŞ Festivali 16-19 Mart 2017 - BERA Otel’de

5. UYANIŞ Fetivali 20-23 Nisan 2018 - Çayyolu’nda

6. Ankara Uyanış Festivali 1-2-3 Kasım 2019 - Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi’nde

7. UYANIŞ Festivali’ni 13-17 Mart 2021 - ONLINE

8. UYANIŞ Festivali’ni 12-13 Haziran 2021 –(Önce Sağlık) ONLINE olarak gerçekleştirildi.

9. Uyanış Festivali 4-7 Kasım 2021 de olacak

NEVA Gelişim ve Organizasyon Merkezi, Bir’liğe, Sevgi’ye giden yolda Organizasyonlara devam etmektedir.

Yorumlar

Uyanış Festivallerimize Katılan Ziyaretçilerimizin Yorumları

Kahkaha Yogası Derneği Her şey için teşekkür ederiz. Harika bir organizasyondu... Bir çok kişi tanıma şansımız oldu. Herkesin yolu açık olsun. Sevgiler..."

Kahkaha Yogası Derneği

İlhami Aytaç'la Doğal Şifalı Taşlar Maveraİlhami Aytaç'la Doğal Şifalı Taşlar Mavera "'Birlik Ruhu' neymiş, sevginin ve bereketin paylaşılması neymiş, görmek-bilmek isteyen varsa, 'UYANIŞ' Festivaline gelsin... Necla Hanım ve ekibine; ayrıca bütün katılımcılara teşekkür ederiz..."

İlhami Aytaç

Himalium Tuz Odası Sistemleri ve Doğal Taş Dünyası9 Sevgili Necla Hanım ve değerli ekibini yürekten kutluyorum. Güleryüzleri, samimi ve sevgi dolu yaklaşımları ile bir kez daha coşkulu alkışları hakettiler. Himalium ailesi olarak yürekten kutluyoruz. Bir sonraki buluşma için şimdiden sabırsızlanıyoruz...

Himalium Tuz Odası Sistemleri ve Doğal Taş Dünyası9