Doç. Dr . Billur MEMMEDLİ

Doç. Dr . Billur MEMMEDLİ

Doç. Dr . Billur MEMMEDLİ

Doç. Dr .

Azerbaycan Bakü Üniversitesi Biyoloji Fakültesinin Tıbbi Biyoloji bölümünden mezun olmuştur. Akademik kariyerini Moskova’da tamamlamış ve doçent olarak çalışmalarına devam etmiştir.

Öğrencilik döneminde okuduğu üniversitenin psikolojik bölümünde parapsikolojiyle başladığı yolculuk daha sonra dört yıllık akademik düzeyde biyoenerji eğitimi, Usui Reiki, psikoanaliz, akapunktur, imgeleme teknikleri, I Ching, Human Desing ve Hologenetik hafıza, hipnoz, regresyon dahil daha pek çok farklı yöntemler üzerine çalışmıştır. Hala bu bilgileri sentez olarak öğretmekte ve uygulamaktadır.

“Mirasımız Hologenetik Hafıza- Karanlıktan Sevgiye Yolculuk” ve ”Kozmik Aile Düzeni” kitaplarının yazarıdır.

 

 

1)  Uyanış Yolculuğunda Beden  - 6 Kasım 2021 Cumartesi Saat: 19:30 Karanfil Salonu
2)  Mirasımız Hologenetik Hafıza Nedir ? - 7 Kasım 2021 Saat: 19:30 Karanfil Salonu

1)  İnsanlığın Uyanış dönemini yaklaştırması için ilk once çok kıymetli ve dünya yolculuğunda araç ve Ruhunun Evi olan bedenin gizemini çözmesi büyük önem taşımaktadır.

2) Asırlar süren evrimleşme (gelişim) sürecinden geçmiş olan atalarımızdan bize kalan DNA’mızdaki mirasa hologenetik hafıza diyoruz. Fakat genetik mirasımızı kavramaya izin vermeyen içimizdeki korkulardır, aynı zamanda bu mirasa doğru bizi hareket ettiren de korkudur. Sağlıklı bedene sahip olmak zihinsel, duygusal, fiziksel, ruhsal gelişimin ana şartıdır.